Zemljani Zemljani
Zasadimo prvo ljubav

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Neki vegani prikrivaju istinu

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Vegan SOS
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ogi
Site Admin

PostPostano: 27.12.2009. ned. 01:42    Naslov: Neki vegani prikrivaju istinu Citiraj i odgovori

ogi je napisao/la:
Tvoji prijatelji vegani te optuze da si antiveganski element uz savjet da sutis i kljukas tablete

Na jednom stranom veganskom forumu postoji tema sa naslovom:

Ispricajte svoju pricu o B12 deficitu

Registriran sam bio vec duze vrijeme na tom forumu i danas sam konacno ispricao svoju pricu
Nakon pola sata moj post i registracija bili su obrisani

Dakle vegani prikrivaju problematiku vezanu uz zdravstvenu ispravnost veganske prehrane

Zadnja promjena: ogi; 27.12.2009. ned. 11:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
Luna

PostPostano: 27.12.2009. ned. 03:53    Naslov: Citiraj i odgovori

Zašto su obrisali? Što su naveli kao razlog? Ovaj forum: http://www.veganforum.com/forums/index.php ?
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 27.12.2009. ned. 04:22    Naslov: Citiraj i odgovori

Luna je napisao/la:
Zašto su obrisali? Što su naveli kao razlog? Ovaj forum: http://www.veganforum.com/forums/index.php ?

Ocito zato sto im se moja prica cinila opasnom za njihov forum

Nisu naveli nikakav razlog, ni javno ni privatno

Da, taj forum
[Vrh]
Medo

PostPostano: 27.12.2009. ned. 11:18    Naslov: Citiraj i odgovori

Naravno da je nekorektno i neozbiljno od strane tog foruma to što su učinili.

No isto tako Ogi, dopusti da izrazim svoje nezadovoljstvo nekim aktualnim stvarima na ovom forumu. Ova tema nosi naslov "Vegani prikrivaju istinu". Ne bi li bilo primjerenije nazvati ju "Neki vegani prikrivaju istinu"? Pa nećemo valjda generalizirati? Confused

Također, naslov podforuma: Veganstvo je opasno po zdravlje! Shocked Shocked Shocked I to odmah na vrhu!
Ne znam misliš li tu figurativno ili doslovno, no netko će to protumačiti doslovno, dakle šalje se kriva poruka. Kao osoba koja zastupa veganstvo osjećam se dužnim uložiti prosvjed protiv ovakve neistine! To što je jedan segment veganstva problematičan i čije rješenje nije do kraja definirano ne može nikako značiti da je veganstvo opasno samo po sebi!

A da si i mislio doslovno, i - ponavljam: uza svo razumijevanje za nevolje koje si imao, mislim da ne možeš svoje osobno iskustvo uzimati kao nužno mjerodavno za sve i očekivati da svi briju na taj način.

Naravno, ovo je tvoj forum i imaš ga pravo uređivati kako želiš, ali pomalo je žalosno kako su tekle sve ove njegove transformacije (po mom mišljenju na lošije) od njegovog nastanka do danas.

I uvjeren sam da ovaj post neće snaći ista sudbina kao i tvoj post na onom forumu. Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
ogi
Site Admin

PostPostano: 27.12.2009. ned. 12:53    Naslov: Citiraj i odgovori

Medo je napisao/la:
No isto tako Ogi, dopusti da izrazim svoje nezadovoljstvo nekim aktualnim stvarima na ovom forumu. Ova tema nosi naslov "Vegani prikrivaju istinu". Ne bi li bilo primjerenije nazvati ju "Neki vegani prikrivaju istinu"? Pa nećemo valjda generalizirati? Confused

U pravu si, mislio sam da se to podrazumjeva, dodao sam 'neki'

Medo je napisao/la:
Također, naslov podforuma: Veganstvo je opasno po zdravlje! Shocked Shocked Shocked I to odmah na vrhu!
Ne znam misliš li tu figurativno ili doslovno, no netko će to protumačiti doslovno, dakle šalje se kriva poruka. Kao osoba koja zastupa veganstvo osjećam se dužnim uložiti prosvjed protiv ovakve neistine! To što je jedan segment veganstva problematičan i čije rješenje nije do kraja definirano ne može nikako značiti da je veganstvo opasno samo po sebi!

Taj zakljucak sam donio na temelju iskustva vegana koja sam citao na mrezi, mog osobnog iskustva i mase strucnih clanaka i studija
Ali u pravu si, znak jednakosti nije primjeren jer u teoriji veganska prehrana moze biti zdrava
Naslov 'Veganstvo moze biti opasno po zdravlje' ostavlja dojam da se radi samo o iznimnim slucajevima
Moj prijedlog je 'Veganstvo - opasnost za zdravlje' njime je dovoljno naglasena ozbiljnost problematike a nema znaka jednakosti

Medo je napisao/la:
A da si i mislio doslovno, i - ponavljam: uza svo razumijevanje za nevolje koje si imao, mislim da ne možeš svoje osobno iskustvo uzimati kao nužno mjerodavno za sve i očekivati da svi briju na taj način.

Zdravstveni problemi se razvijaju nevjerojatno sporo i potpuno neprimjetno
Covjek se suzivi sa tim problemima i jednostavno misli da je to on
Govorimo o vremenu od 5, 10, 15, 20g
Kada ce problemi postati opasni i pre ociti za zanemarivanje ovisi o puno stvari
Ali svi smo ista vrsta, sumnjam da je neciji organizam toliko drugaciji da se na njega ne odnosi ova problematika

Medo je napisao/la:
Naravno, ovo je tvoj forum i imaš ga pravo uređivati kako želiš, ali pomalo je žalosno kako su tekle sve ove njegove transformacije (po mom mišljenju na lošije) od njegovog nastanka do danas.

Ne dozivljavam forum kao svoj ali mi ne pada na pamet vise nakon svega objasnjavati i dokazivati svoje dobre namjere
Promjena koju zelim vidjeti je iz 'Veganstvo - opasnost za zdravlje' u 'Veganstvo je sigurno za zdravlje - izvolite jednostavno/pouzdano/prirodno rjesenje'
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 27.12.2009. ned. 14:57    Naslov: Citiraj i odgovori

ogi je napisao/la:
Nisu naveli nikakav razlog, ni javno ni privatno

Danas se pojavio moj drugi post koji sam poslao nakon sto sam skuzio da je prvi obrisan
Ali ne cijeli i na sasvim drugom dijelu foruma

Stavili su objasnjenje kako je to forum za vegane a s obzirom da ja to vise nisam, dobio sam nogu Very Happy

Registracija nije obrisana ali kad sam logiran ne mogu ni vidjeti forum a kamoli postat
[Vrh]
aspalatus

PostPostano: 21.8.2010. sub. 22:25    Naslov: Citiraj i odgovori

Shocked
[Vrh]
Suncokret
Gost

PostPostano: 17.9.2011. sub. 00:22    Naslov: Citiraj i odgovori

Zanima me, je li na ovom forumu dozvoljeno pisanje ljudima koji jedu meso ili nije?

Znam da prije nije bilo dozvoljeno.
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 18.9.2011. ned. 00:23    Naslov: Citiraj i odgovori

Suncokret je napisao/la:
Zanima me, je li na ovom forumu dozvoljeno pisanje ljudima koji jedu meso ili nije?

Znam da prije nije bilo dozvoljeno.

Svi su dobrodošli Smile
Vrijeme je ubrzo pokazalo da to nema smisla
[Vrh]
Marijanči

PostPostano: 19.10.2011. sri. 18:58    Naslov: Citiraj i odgovori

ja imam alergiju na dogme

razumim tvoju ljutnju zbog njihovog brisanja delikatne teme
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Vegan SOS Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.