Zemljani Zemljani
Zasadimo prvo ljubav

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Ambijentalni rock

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Glazba i ples
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
filo

PostPostano: 13.4.2009. pon. 22:12    Naslov: Ambijentalni rock Citiraj i odgovori

God is an Astronaut - New Years End

God Is An Astronaut - Fragile

Album Leaf - The Light
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Patišpanja

PostPostano: 11.9.2009. pet. 12:22    Naslov: Citiraj i odgovori

Znam da ovaj forum nije adekvatno mjesto, ali bih voljela bas tu poceti. Naime, doslo je vrijeme ogromnog spremanja, kako stana, tako i unutrasnjosti, pa je na listi danas muzika. Citav svoj zivot bih upravo kroz istu mogla okrakterisati. Zanimaju me i pojedini pravci, pa bih bila zahvalna za svaku racionalnu preporuku.

Josh kao mala, ili nesto prije, mama je (nakon sto bih ostavila svoju svakodnevnu aktivnost; putovanje u Teksas sa jednim putnikom; mojoj babom koja lezi u mom autu sastavljenom od mojih jastuka i mog usisivaca kao motora – naglasak je, dakako, na prisvojnom pridjevu) prilazila sa flasicom i kasikom u drugoj ruci. Onda se javila njihova zelja za baletom, pa su me, kroz isti, a kasnije ples upoznali sa klasikom. Hvala mojim dlakavim nogama sto nikad nisu znale slusati tudje upute. Shocked Dakle, klasiku sam prešla te mi preporuke ne koriste. Ne zanima me ni metal, znam ga poprilicno, ni rock, hip hop..

Zelim se okrenuti ka nekoj blagoj varijanti electronic, ili josh bolje ka ambient, ka experimental, ma kako je vec zvali. Hvala!

Nesto poput Jacaszek.

[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Glazba i ples Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.