Zemljani Zemljani
Zasadimo prvo ljubav

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Naši psi
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Životinje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Atta
Gost

PostPostano: 5.3.2008. sri. 11:52    Naslov: Citiraj i odgovori

Evo i moje ekipe Wink

Rhea, kujica stara 7 godina, nadena promrzla i gladna na cesti sa samo 2 mjeseca starosti, mjesanka.

I Astor, decko star godinu i pol, udomljen iz Noine Arke prije 8 mjeseci, krizanac kratkodlakog skotskog ovcara i gonica.

Astor prije

Astor sada

Njih dvoje zajedno:

Uz njih dvoje jos imam patkicu Lolu i papigicu Maunu Keu Smile
[Vrh]
aspalatus

PostPostano: 5.3.2008. sri. 11:57    Naslov: Citiraj i odgovori

opa svaka cast na svemu sto si ucinila za ove divne pse respekt
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
ogi
Site Admin

PostPostano: 5.3.2008. sri. 13:32    Naslov: Citiraj i odgovori

Kak su dobri..Full in love
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
miumiu

PostPostano: 15.6.2008. ned. 09:37    Naslov: Citiraj i odgovori

zanimljivosti o psima:
http://udruga-spirit.forumotion.com/brbljaona-f6/zanimljivosti-o-psima-t32.htm

Najbolji mi je onaj s 5 loptica u ustima. Okrece oci
[Vrh]
Mshai

PostPostano: 30.6.2008. pon. 14:27    Naslov: Citiraj i odgovori

Azra je mješanka između labradora i nečeg lovačkog. Sva je crna no u tijelu je poprilično vitka. Spasili smo je iz azila s, koliko se sjećam, oko godinu i dva mjeseca starosti. Ne znamo što joj se prije događalo u životu, ali ima veze s muškarcima - vjerojatno su je zlostavljali, jer se danas strašno boji muškaraca i treba joj dosta da se opusti i izgradi povjerenje prema muškoj osobi. Inače, ne znam boljeg psa od nje - mirna je, blaga, poslušna, odana, laje samo kad netko kuca na vrata... odličana je . Ona je pas moje najbolje prijateljice, a mama mog malog prijatelja - i zato sam započeo s njom. Wink

Woodstock, zvan Woody sa neka dva i pol tjedna. Velika mi je bila čast što mi je Azra, samo 3-4 sata nakon njegova rođenja dozvolila bez ijednog režanja ili ičeg sličnog da dođem do nje i maloga, te da ga podragam... i da je mazim dok je maleni sisao. (samo je njega okotila). Tata mu je mješanac između svega i svačega, ulični švaler iz kvarta. Gdje je sad, pojma nemam. On dođe i ode. Pa ponovo ode i vrati se. Pravi pseći nomad.

Maleni spava... Srce

Ovo je fotografirano s njegova tri mjeseca. Stvarno se vidi što znači kad psić dobije svo mlijeko samo za sebe. Pazim mu na prehranu, i maksimalno ga pokušavam istrčati svaki put tako da naraste u zdravog, jakog ali dobrog psa.

To smo bili na Krku, prije sezone, jer sam htio vidjeti njegovu reakciju na more. Bio je predivan. Ušao je zamnom u vodu do koljena jer me pokušavao "spasiti". Mama mu se obožava kupati, pa se nadam da je i on naslijedio njene navike. Otkrio sam si nekoliko izoliranih plaža gdje je ili prazno, il su nudisti, pa eto... ona plaža na kojoj ne bude nitko - tam se kupamo Woody, društvo i ja. Wink

Hvala na čitanju. Smile
[Vrh]
jelena
Gost

PostPostano: 30.6.2008. pon. 14:36    Naslov: Citiraj i odgovori

medenci. Zec
[Vrh]
miumiu

PostPostano: 26.8.2008. uto. 02:33    Naslov: Citiraj i odgovori

[Vrh]
aspalatus

PostPostano: 26.8.2008. uto. 08:47    Naslov: Citiraj i odgovori

Full in love Full in love Full in love Igra se s macom Srce
[Vrh]
ica

PostPostano: 26.8.2008. uto. 19:06    Naslov: Citiraj i odgovori

yao koja idila Full in love Full in love
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku MSNM
milevaindia

PostPostano: 9.9.2008. uto. 21:19    Naslov: Citiraj i odgovori

masha sa drugarima u shetnji....kuca, mali crni pored nje je rex..koga smo nasli na ulici pre dva meseca, pa smo ga udomili kod starijih ljudi, koji ga ne setaju, pa ga mi povedemo nekad sa sobom...narastao je, a kuca koji lezi je lutalica, koji nas cesto prati...mali chupko...bubica, slladak je i dobrica, ali mi prouzrokuje nervne napade jer laje za kolima i motorima.....pa nam je frka oce ga udariti, pa se svadjamo sa ljudima jer misle da je nash, {a mi im kazemo da je on svih nas:}...uvek je zivo u setnji.........
[Vrh]
milevaindia

PostPostano: 5.10.2008. ned. 11:49    Naslov: Citiraj i odgovori

1. Download Link: Click here to download file

http://rapidshare.com/files/151081125/O_kucama.pps.html
[Vrh]
milevaindia

PostPostano: 10.12.2008. sri. 22:05    Naslov: Citiraj i odgovori

"Ovo sam danas dobila od druga:
Verovatno si stigla danas da pročitaš u novinama kako je u Čileu proglašen pas heroj koji je spasao drugog pregaženog psa na auto putu ali ako nisi ipak pogledaj video na ovom linku ;
http://www.youtube.com/watch?v=fXXaRECHHT4
potresno ali i poučno - eh kad bi ljudi bili tako saosećajni !!??
Pozz
O.".
[Vrh]
pepe@XXI

PostPostano: 4.2.2009. sri. 17:52    Naslov: Citiraj i odgovori

Ovo me ostavi bez teksta, kopirala sam link kod mene na sajtu,
Sad da vam napisem koju o mojim zivotinjama
Pisacu vam o Tajsonu,

Tajson je jedini preziveli od stare garniture ,Mama je bila Mimi, otrovana zajedno sa 6 stenadi, Maza , mazina mama sa svojih 5 stenadi i Miki stariji, i bio je mnogo mnogo ruzannnnnnnnnn kao mali
Kupala sam ga i morala da sisam , jer mu se dlaka lepila i nisma mogla da je rascesljam
Od sisanja je dlaka pocela da raste, ali je bilo par mesta na njegovom telu koju je veterinar mazao raznim mastima ali nije mogla da mu se povrati dugo
Kad je porasla dlaka porastao je i on i bio je divan pas koji je voleo da se kupa
Doodovstina ima puno, jednom sam posle posla , a ceo dan sam sanjala da napunim kadu , dosla kuci i napunila je, stavila morsku so, sampone, kupke ma divota i odlucim da odem do kuhinje da uzmem cigarete i samo se zaculo
PLJUS
nisam mogla da verujem da to cujem a pogledom shvatim da njega nema u kuci i otovorim vrata od kupatila a Taja u kadi skace i hvata penu i pljeska se po onoj vodi
Tada sam sedela na dasku od wc solje, pusila i gledala ga kako uziva, kad god bih ga terala da izadje nije hteo i drzao se za tusi bateriju

Nije voleo da bude sam, i kad sam jednom bila na posao, vracam se i vidim radi tv
Znam da nikog nema kuci, jer je i mama bila sa mnom i sad se pitamo ko je unutra
Slika koja je bila kad smo usle
Tajson spava na krevetu, daljinski pored njega pustena muzika neka i on spava slatkim snom, i tako je to bivalo uvek
Inace je ulazio tako sto gurne prozor koji sam ja samo priklonila, preskoci i pravac krevet
To je pas koji je uspeo da sacuva slike u PS, pre mene, ja sam tek ucila da radim na tom programu
Voleo je da se igra jurke,da me budi tako sto skoci iz sve snage na mene,i jednom recju taj pas me je zaista zaista voleo
Taja se razboleo, posto je isao da skita, pobegao mi i pernocio van kuce, bila je zima
Upala pluca je bila teska i nije nam bilo tesko da svakid an idemo na infuzije , inekcije i spavao je pored menesa dzemperom koji sam mu poklonila, tako sto sam mu obukla moj ali sam isekla rukave, bio je strasno smesan ali nije se bunio
Zadnje vece nije hteo da se odvoji od mene,spavao je pored mene i dan danas imam snimak na mobilnom kako spava i kako ga gusi ta upala , kako se bori za vazduh
Te noci je poceo moj rodjendan
Gosti su dosli bilo je lepo tog 24, novembra i kad sam izasla da otovorim kapiju gostima koji su dolazili, mama je vrisnula i pustila ga posto je on poceo da se gusi ali je trazio mene
pustila sam i poklone iz ruke i nsima se ni okrenula samo sam ga podigla i otisla sa njim iza kuce
Drzala sam ga dugo dugo u narucju i prvi put molila sam Boga da uzme meni jako voljenu osobu da se ne muci, a on,
Tajson me je samo gledao ocima i njegov zadnji pokusaj da mi pokaze koliko me voli ali bukvalno me je sapicom pomazio po obrazu
Ovo je bilo prvo kuce, prvi pas kome sam poljubila sapu, kao sto se i celiva pokojnik, gosti su me gledali iz kuce, kako klecim na kolenima sa njim u narucju i svi su plakali, jer su znali koliko sam ga volela i niko nije smeo da me dira
Posle nekog vremena ,mama kaze da je proslo vise od sat vremena , ona je dosla da mi kaze da ga pustim, jer je umro
Dvoriste sam pretvorila vec do tada u groblje posto su mi otrovali dosta kuca i On je sahranjen pored puta ispred jednog drveta

Tajson nije voleo da nosim marame, ili kape, svadjali smo se uvek oko cipsa ili bonbona,voleo je da nosi po dvoristu moje carape, i najomiljenija igracka mu je bila varjaca, koju je cesto znao da donese samo iz njemu znanog ugla

Imao je lepe bademaste oci, crn sa belom sarom na vratu i bio je bolji od svakom termofora na svetu
Mislila sam da nikad necu da zavolim ni jednog psa,a sad vec imam Srecka, jednog nevaljalog psa, koji zna, oseca da je ljubimac pored Seke i Samante koji je u stvari muski pas

Ponekad uzmem i na mobilni otovorim taj snimak sa Tajom, i ne mogu da ga odgledam do kraja, jos uvek mi je tesko,a to je bilo pre dve godine

Svi psi idu u raj, pored Grete i ostalih tamo je i moj TAJSON i mogu misliti sta tek tamo radi samo
Mogu samo da mu kazem veliko veliko hvala, jer one oci pune zahvalnosti i ljubavi nema ni covek, zato je meni on posebno u srcu,do zadnjeg uzdisaja on je bio mo pas cuvar i prijatelj, i bila mi je cast da i ja budem njegov
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 4.2.2009. sri. 18:43    Naslov: Citiraj i odgovori

Prijatelji
[Vrh]
pepe@XXI

PostPostano: 5.2.2009. čet. 22:42    Naslov: Citiraj i odgovori

Hvala Ogi, sad vidim koliko sam gresaka pravila jer sam plakala i pisala, posle toga sam na mom sajtu bas deo posvetila tom sasavom stvorenju sa muzikom
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Životinje Vremenska zona: GMT + 02:00.
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Stranica 4 / 5.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.