Zemljani Zemljani
Zasadimo prvo ljubav

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Projekt agroturizam farma Vivian: prezentacija

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Ekologija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
gvajder

PostPostano: 25.11.2015. sri. 15:22    Naslov: Projekt agroturizam farma Vivian: prezentacija Citiraj i odgovori

Pozdrav svim članovima foruma Smile
tmurna se neka vremena nadvila nad čovječanstvom, pa evo malo sunca:

Prezentacija br.1 projekta AgroTurizam Farma Vivian

[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
ogi
Site Admin

PostPostano: 25.11.2015. sri. 16:46    Naslov: Citiraj i odgovori

Dobrodošao Gvajder! Smile

Preletio sam prezentaciju, preopširnu za prvi kontakt...
Otkuda vam 1km2 u okolici Pule, pare za sve to i održavanje istog? Radi se o milijunima eura...
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
gvajder

PostPostano: 2.12.2015. sri. 13:39    Naslov: Citiraj i odgovori

Ciao ogi, hvala na dobrodošlici Smile
U vezi s tvojim pitanjima, sve je detaljizirano unutar same prezentacije, al evo direktno:

Zemlja:

http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/obavijest-suverenog-ovjeka-o-zapoinjanju-korienja-zemlje.html

http://cromalternativemoney.org/index.php/forum/76-stvarni-svijet-drutvo-i-drutvene-znanosti/2931-bankrot-hrvatske-komunikacija-s-institucionalnim-autoritetima?limit=6&start=12&lang=en#3093

Pare:

http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/sovro-suvereni-platni-instrument.html

http://cromalternativemoney.org/index.php/en/forum/76-stvarni-svijet-drutvo-i-drutvene-znanosti/2993-isplata-kredita-suverenim-platnim-instrumentom-sovro
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 3.12.2015. čet. 22:42    Naslov: Citiraj i odgovori

Pogledao, sada je jasnije Very Happy

Živimo u kapitalizmu, lakše je od nule napraviti dobar biznis koji nam može omogućiti da radimo ono što želimo...
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
gvajder

PostPostano: 7.4.2016. čet. 20:32    Naslov: Citiraj i odgovori

Dragi svi forumaši, evo jedne pozitivne big-bang vijesti:

Obavijest o sklopljenom Ugovoru o poslu realizacije 'Agroturizam Farme Vivian'

U zdravlje Smile
[Vrh]
gvajder

PostPostano: 8.3.2018. čet. 13:39    Naslov: Citiraj i odgovori

Pozdrav svima,
nakon što mi je Glas Istre jučer, kao slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, posvetio cijelu naslovnicu te još 5-6 stranica unutar tih novina (uključujuči podugački eksplozivni intervju), odmah su mene i još neke ljude kompletno izbrisali s Facebook-a. Na donjem linku sam upravo javno objavio cijeli taj intervju, pa koga zanima može pročitati:

Glas Istre 07.03.2018: Slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji, Aljoša iz obitelji Đurić

[Vrh]
gvajder

PostPostano: 18.3.2018. ned. 14:56    Naslov: Citiraj i odgovori

Većina čitateljstva vjerojatno je već dobro upoznata s time kako je medij Glas Istre nedavno posvetio 5-6 stranica (uključujući i naslovnicu) slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, Aljoši iz obitelji Đurić - povodom žestokog sudara između jedinstvene stvarnosti i “stvarnosti” u koju je dotičnoga, iz nekih nepoznatih interesa, pokušala uvjeriti grupa naoružanih tzv. policajaca.

Glas Istre: Suvereni čovjek na planeti Zemlji

U svrhu slobodnog protoka informacija, te korektnosti i transparentnosti radi, evo linka za širu javnost o daljnjem razvoju situacije.
Nakon što su dakle određeni ljudi, zaposleni u svojstvu tzv. osoba na funkciji tzv. Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, djelovali 02.03.2018 onako kako su djelovali u odnosu na mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji, apsolutno nelegitimno i kompletno kriminalno - evo sam danas na mom web sajtu javno objavio moju službenu Reakciju međunarodnog karaktera glede tog događaja:

Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 2 Dio
[Vrh]
gvajder

PostPostano: 24.3.2018. sub. 15:04    Naslov: Citiraj i odgovori

Evo se još jedan poprilično krupan medij priključio izvještavanju o sve užarenijoj temi na ovim prostorima:
Al Jazeera 24.03.2018: Ne fiktivna osoba već živi čovjek na planeti Zemlji
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Ekologija Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.