Zemljani Zemljani
Košnica puna ljubavi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Post/gladovanje
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Prehrana
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
daco

PostPostano: 9.3.2009. pon. 10:12    Naslov: Citiraj i odgovori

Danas mi je 4. dan posta. Počeo sam u petak. S obzirom koliko je kod mene sličnosti u psihčkim i fizičkim osjećajima sa metanefridijinim postom (postom i postom, kužite, ne?) ovako bi to prikazao:
metanefridija je napisao/la:

...ja sam prvi put stavila 6 dcl, a drugi put vec skoro 2 l. sutra cu litru tak da duze mogu drzati i masirati se.

ovaj dio identičan. nakon prvih 1/2l mi je sila. odem i sve izađe. u drugom pokušaju (ne drugi dan već odma) je puno lakše primiti ostatak (1,5l). Pomaže i prebacivanje na lijevi i desni bok (valjanje). Nakon 10ak minuta mi bude dosta pa onda čim se okrenem na sve četiri odma krene sila....

eto meni je 6. dan iskljucivo na sokovima, jos uvijek nikakve grozote iz mene nisu ispale...

uglavnom ispadaju mali komadići koji su vjerojatno bili zaljepljeni u konkavnom dijelu crijeva. Negdje sam pročitao da kod starijih ljudi stijenka crijeva više nije kak bi reko vidljiva, več samo postoji uski prolaz u sredini.

ne smrdim, ne koristim ni gel za tusiranje ni dezic, samo cetku za suho trljanje ili lufu za mokro i onaj kristal nakon tusiranja. tusiram se jednom dnevno.
nemam neugodan zadah, nemam naslage na jeziku, a ne zvacem zvakace.

isto

koza mi nije ni bolja ni losija nego prije...cak je koza suha...
nije da prstim od energije, al ono, osjecam se ok.

također dosta suha koža, a ovo s energijom isto. ni manje ni više. koda niš ni ne radim zasad...

dnevno popijem dva soka, jednostavno nemam potrebu vise i jedan caj. izmedju toga vodu (janu).

gotovo isto. ja popijem tri soka i dva čaja od šipka. naizmjenično: sok-čaj-sok-čaj-sok

e da, stalno osjecam glad. ne ono, "mogla bih nesto pojesti" vec bas glad, fizicke manifestacie u zelucu i to. cekam onaj klik o kojem pisao decko koji je bio na vodi, kad se organizam prebaci na rezerve pa glad nestane...

e ovoga nemam. doduše jučer i prekjučer me još malo vuklo, ali jutros ništ. E da, jučer je bilo sunčano i toplo (napokon!!) sunčanje kod gladovanja dobiva sasvim novu perspektivu. Nevjerojatno paše! A pogotovo ako upališ film da je sunčeva energija hrana.

...negdje sam procitala da kad se osjeti glad to je vrijeme za prekinuti post, heh, onda sam mogla nakon tri dana stat...

mislim da se prvih tri dana u to ne broji, vać kad se pređe ova granica ne-gladi, pa onda nakon određenog broja dana kad se glad "drugi put" pojavi to je onda znak. ovo je naravno pretpostavka.
Generalno se osjećam sve bolje a možda je tu i dosta sugestije jer sam dosta toga pročitao o gladovanju i sad sam već poprilično siguran da je to jedini uspješni način liječenja svih bolesti i održavanja dobrog zdravlja i kvalitetnog života.
Sretno svima koji su ili će odabrati ovaj istinski način da unaprijede sebe a time svojim mikrodijelićem i cijeli svijet.
Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Phoenix

PostPostano: 9.3.2009. pon. 12:43    Naslov: Citiraj i odgovori

cestitam palac skace od srece
[Vrh]
metanefridija

PostPostano: 9.3.2009. pon. 14:49    Naslov: Citiraj i odgovori

daco, bravo! je, to je najbolji nacin lijecenja! drago mi je ako su ti moji postovi pomogli.

ja sam danas na jednodnevnom postu na sokovima Smile upravo pijuckam sok od jabuke, narance, grejpa i blitve, kiselkasto-gorko, grejp dominira, al mi bas pase Cool
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 9.3.2009. pon. 15:00    Naslov: Citiraj i odgovori

Dobro nam dosao Daco! Smile

respekt
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
Luna

PostPostano: 10.3.2009. uto. 09:47    Naslov: Citiraj i odgovori

daco je napisao/la:
Generalno se osjećam sve bolje a možda je tu i dosta sugestije jer sam dosta toga pročitao o gladovanju i sad sam već poprilično siguran da je to jedini uspješni način liječenja svih bolesti i održavanja dobrog zdravlja i kvalitetnog života.
Sretno svima koji su ili će odabrati ovaj istinski način da unaprijede sebe a time svojim mikrodijelićem i cijeli svijet. Smile

Lijepo si to napisao Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
daco

PostPostano: 10.3.2009. uto. 12:47    Naslov: Citiraj i odgovori

hvala svima na podršci. palac
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Prehrana Vremenska zona: GMT + 02:00.
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Stranica 10 / 10.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.