Zemljani Zemljani
Košnica puna ljubavi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Post/gladovanje
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Prehrana
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Phoenix

PostPostano: 25.2.2009. sri. 22:09    Naslov: Citiraj i odgovori

kljucna rijec je pretezno Smile jednostavno se nije ocistila i vjerojatno je isto puna parazita kao svi. jednostavno mora otici mjesec dana na totalno ciscenje i ispiranje i zivjeti samo na sokovima. kad izgradi sve iz nule tek ce onda zivnuti energijom i izgledom.
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
ogi
Site Admin

PostPostano: 26.2.2009. čet. 13:35    Naslov: Citiraj i odgovori

Phoenix je napisao/la:
kljucna rijec je pretezno Smile jednostavno se nije ocistila i vjerojatno je isto puna parazita kao svi. jednostavno mora otici mjesec dana na totalno ciscenje i ispiranje i zivjeti samo na sokovima. kad izgradi sve iz nule tek ce onda zivnuti energijom i izgledom.

Zasto mislis da paraziti ne vole sokove Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
aspalatus

PostPostano: 26.2.2009. čet. 16:36    Naslov: Citiraj i odgovori

i meni isto tako izgleda .... a cuj mozda se ljecila od neceg...
[Vrh]
metanefridija

PostPostano: 26.2.2009. čet. 19:47    Naslov: Citiraj i odgovori

Phoenix je napisao/la:

mislis da mogu sama postit na sokovima mjesec dana?

airola savjetuje da se bez nadzora posti do 14 dana.

inace, report:

4. dan

izdrzala sam jucer i sprovod i putovanje, a bila sam samo na caju od metvice (moji doma nemaju sokovnik, sto cu ispraviti cim odem iduci put tamo). kad sam se navecer vratila kuci napravila sam si sok i odmah zivnula! tako da sam se sama uvjerila da je (bar meni) bolje na sokovima nego bez njih.
jutros sam napravila hard core klistir, prema savjetu iz one knjige prirodno lijecenje biljem - 2 l vode sa zlicom sode bikarbone i dubinska masaza abdomena 19 minuta! sva sam ponosna bila kak sam uspjela to, medjutim jos uvijek iz mene ne ispadaju ni nametnici ni crne krpe ni crna guma Confused
a taj lik u toj knjizi kaze da je takvo klistiranje dovoljno jednom napraviti i da sve izadje, a moze se ponoviti svaka 3 mjeseca. isto savjetuje hranjenje sirovim kasnije i da nakon takvog ciscenja treba biti odgovoran prema sebi. isto pise da treba odmah napraviti klistiranje kad god nastupi neka bolest. eto, a iz mene i dalje ide "juhica" i dalje imam potrebu ici na wc ujutro (to mi je isto super, znaci da su mi crijeva ok). inace, prvi dan sam pila gorku sol, drugi dan se klistirala (0.6 l vode i sok pola limuna) i sad 4. dan klistir. ne namjeravam se klistirati svaki, vec svaki drugi dan.

eto, slobodno podijelite iskustva, ak vam se da. meni je bas drago sto mogu o tome pisati ovdje. Smile
[Vrh]
breza

PostPostano: 28.2.2009. sub. 00:10    Naslov: Citiraj i odgovori

Hej ! svaka čast da si to izdržala, koje okolnosti! Rolling Eyes
hvala na ohrabrenju, Smile jedva čekam da ga sama iskusim
e a to klistiranje- jel te bilo strah te napetosti u crijevima?meni je malo trta to radit na svoju ruku iako bih htjela probat Cool
ćeš probat čisti vodeni post?i da, vidim da si pitala za preporuku za sokovnik.
ja imam phillips od prve godine faksa i radi super.koštao je 400kn. sad su izdali neki veći model sa većim otvorom tak da se ne moraš mučit s usitnjavanjem. jedino je skuplji, al ak mene pitaš isplati se!
[Vrh]
metanefridija

PostPostano: 28.2.2009. sub. 15:06    Naslov: Citiraj i odgovori

hvala i tebi na podrsci brezo Smile
necu postiti na vodi, cudno mi je bilo onaj jedan dan, pomaknuta percepcija nekako, tak da nije to za mene.

klistiranje nije nista grozno.
prvi put kad sam radila, naravno, sve mi je bilo novo, pa onda cim osjetim nesto "ajme jel to sad treba tak bit?!", ali ak se dobro pripremis i informiras, bit ce sve ok. jako je vazno da nema mjehurica zraka u toj cijevcici koja spaja onaj nastavak i spremnik za vodu. oni sicusni jedva primjetni mjehurici nisu problem. oslobodis ih se tak da ispustis malo vode, imas i ventil na toj cijevi, sve mozes kontrolirati. tim ventilom isto odredjujes brzinu istjecanja vode, mozes stati pa nastaviti ak ti je tesko itd.
ono sto osjecas je toplina i lagani pritisak, nema boli. nelagodno je, pogotovo kad stavljas onaj nastavak u anus. onda, dok se punis osjecas poriv za ici na wc, ali to prodises, izdrzis. mislim da je svatko od nas bio u prilici kad ga je jako potjeralo na wc, ali jednostavno nije bilo moguce u tom trenutku to napraviti, pa jednostavno otrpimo, e bas je tako! ako slucajno ne mozes nikako zadrzati, ono, "eksplodirat cu" Very Happy nista, odi na wc.
meni se to dogodilo jutros, unijela sam 2 l vode s ocijedjenim sokom od pola limuna i izdrzala sam 30ak sekundi smijeh1 a prekjucer sam izdrzala 19 munuta!
jednostavno je poriv bio prejak, krenulo vec lagano (uvijek imaj rucnik ispod sebe za takve stvari). mislim da je to zato sto jutros nisam isla na wc, inace idem svaki dan, dvaput, cak i tijekom posta... ocito sam trebala jos malo cekati. tak da ti je moj savjet - cekaj prvi odlazak na wc pa onda radi klistir Wink iako ako i ne izdrzis ispere se toga iz crijeva, bez brige. nemoj odmah stavljati 2 l vode, ja sam prvi put stavila 6 dcl, a drugi put vec skoro 2 l. sutra cu litru tak da duze mogu drzati i masirati se.

eto meni je 6. dan iskljucivo na sokovima, jos uvijek nikakve grozote iz mene nisu ispale...
ne smrdim, ne koristim ni gel za tusiranje ni dezic, samo cetku za suho trljanje ili lufu za mokro i onaj kristal nakon tusiranja. tusiram se jednom dnevno.
nemam neugodan zadah, nemam naslage na jeziku, a ne zvacem zvakace.
koza mi nije ni bolja ni losija nego prije, cak su mi dva pristica iskocila na licu, a inace mi je ten cist. cak je koza suha, valjda od trljanja.
nisam jos primijetila da su bakterije kapitulirale...
nije da prstim od energije, al ono, osjecam se ok.
moje iskustvo se za sada razlikuje od onoga sto sam citala o postu na sokovima.

dnevno popijem dva soka, jednostavno nemam potrebu vise i jedan caj. izmedju toga vodu (janu).
danas si mislim skuhati bistru juhicu od povrca (iz Airoline knjige).

e da, stalno osjecam glad. ne ono, "mogla bih nesto pojesti" vec bas glad, fizicke manifestacie u zelucu i to. cekam onaj klik o kojem pisao decko koji je bio na vodi, kad se organizam prebaci na rezerve pa glad nestane...
sto se zudnji tice, i dalje mi se jedu sendvici Very Happy (vegetarijanski, s bio pecivom, puno povrca i nekim namazom, al mislim si bolje i to nego slatkisi, za tim ne patim uopce, wuhu!). negdje sam procitala da kad se osjeti glad to je vrijeme za prekinuti post, heh, onda sam mogla nakon tri dana stat...
[Vrh]
breza

PostPostano: 1.3.2009. ned. 20:42    Naslov: Citiraj i odgovori

Da, baš zanimljivo- ja sam si isto stvorila drugačiju sliku u glavi s obzirom na izvještaje raznih "postilaca" Smile obično kao prvih par dana glad/klonulost/apatija, a onda oko 4.-5. dana BUM-eksplozija energije (malkoc karikiram). hmm, a svako tijelo reagira drugačije. što se tiče klistirića, dakle vidiš da se čistiš tipa kao kad pereš pod-voda dođe tamnija? Very Happy vidjela sam neke koloničke irigacije na youtubeu-neki frajer je vratio nazad zelenu vodu, skoro flourescentnu pod jakim svjetlom Shocked vjerujem da je situacija kod tebe bolja, s obzirom da se dobro/stabilno osjećaš ?imam još dva pitanjca-jel ti to prvi post? i koliko dug će ti bit slijedeći, ako ga planiraš? respekt
[Vrh]
metanefridija

PostPostano: 1.3.2009. ned. 21:04    Naslov: Citiraj i odgovori

da, ocito da je sve vrlo individualno, ne znam drugacije objasniti. mozda nisam toliko zatrovana kak sam mislila, ne pusim, kavu rijetko pijem, meso sam rijetko jela, ako da, to bi bile riba i piletina. i volim zitarice, voce i povrce, to sam cesto jela. da nisam jela slatkise mogla bih reci da sam se zdravo hranila Very Happy
evo danas je moj 7. dan na soku, to je to, sto je izaslo izaslo Cool

da ti odgovorim po redu:

da, voda je uglavnom izlazila iz mene nakon klistira, bas to prljava voda, samo nije siva, jel... nisam imala nista flourescentno smijeh2 ni cudno.
neke naznake krute tvari u vodi, u biti razmocene krute tvari i to je to, kazem, ko kad "pokvaris zeludac" pa cesto ides jel.. Very Happy

je, prvi post. sve u svemu dobro je iskustvo, danas sam se bas osjecala lijepo, bistro, ali i dalje sam gladna, ko i svaki dan. znam da sam pomogla organizmu, tak da mi nije bio problem izdrzati. ici cu na pretrage da vidim jesam li ubila bakteriju. odlicno je sto sam si napokon regulirala spavanje - idem umorna u krevet oko 1, i spavam do 10, prije sam znala biti budna i do 5 ujutro.

zelim opet postiti ovak duze, mozda za godinu, godinu i pol... ne znam koliko ce to trajati, ja uvijek slusam svoje tijelo, i za ovaj post si nisam zacrtala tocan datum, nego osluskujem. sad se osjecam dobro, a crijeva mi super rade, nemam potrebu duze sad postiti, tak da sam gotova. ali sad cu npr. postiti jednom tjedno na soku, dan nakon toga na sirovom biti, jer sad zelim skinuti visak. i hraniti se po principu fit for life, Luna je to stavila na forum negdje Smile

ne znam koliko sam sad izgubila kg, nisam se vagala ni prije ni poslije, ali trbuh mi se jako smanjio i stanem u traperice u koje nisam mogla.

dakle, 2 dana "uvoda" - ujutro voce, popodne juha od povrca (s povrcem), onda 7 dana na sokovima (po Airoli, dobra knjiga, isto imas link tu) i sad iduca 3-4 dana lagano vracanje na zvakanje i krutu hranu. sutra npr. mogu pojesti jabuku i maaalo salate, uz sokove! skace od srece

slobodno pitaj sto god te zanima, meni nije neugodno ici u detalje, pristojna sam tu zbog drugih koji citaju...
[Vrh]
Luna

PostPostano: 2.3.2009. pon. 00:05    Naslov: Citiraj i odgovori

Uspjela si! Smile Jesi li imala problema s glavoboljama?
[Vrh]
metanefridija

PostPostano: 2.3.2009. pon. 02:48    Naslov: Citiraj i odgovori

jesam! Smile hvala ti jos jednom. bas sam zadovoljna.
glavobolje nakon one migrene - ne! tu i tamo nesto lagano bih osjetila, ali bas zanemarivo, nikakva bol...

inace, nasla sam na stranicama Ayurveda centra da rade hidrokolon ispiranje... razmisljam o tome, kad mi vec s klistirom nije izaslo nista "gumeno" Very Happy eto cisto da znate, da ima toga i kod nas. Wink
[Vrh]
Phoenix

PostPostano: 3.3.2009. uto. 00:10    Naslov: Citiraj i odgovori

ja sam se najavio za pregled u sljedeci utorak pa kad me pregledaju se zakazuje tretman Smile eto da se zna da ima i onih koji idu Very Happy
javim dojmove kako je proslo.

ako se dobro sjecam, cijena je za pregled nekih 400 kn i za svaki tretman oko 300-350 kn. minimalno je negdje 5-6 tretmana ovisno o stanju tjela.
[Vrh]
metanefridija

PostPostano: 6.3.2009. pet. 13:31    Naslov: Citiraj i odgovori

dragi moji, isla sam na urinokulturu nakon posta - STERILNO!!!!! nalaz je savrsen!!!!! nakon 6. mjeseci patnje...

skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece

morala sam to podijeliti s vama!

dakle, ako itko ima e.coli u urinu - postite na sokovima!
sad zivim prema onom fit for life, odlicno se osjecam! pusa svima! Smile
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 6.3.2009. pet. 19:26    Naslov: Citiraj i odgovori

Kako dobro!!!! skace od srece skace od srece

respekt
[Vrh]
Luna

PostPostano: 7.3.2009. sub. 16:42    Naslov: Citiraj i odgovori

metanefridija je napisao/la:
dragi moji, isla sam na urinokulturu nakon posta - STERILNO!!!!! nalaz je savrsen!!!!! !

Odlično! Baš mi je drago Smile
[Vrh]
breza

PostPostano: 8.3.2009. ned. 12:25    Naslov: Citiraj i odgovori

metanefridija je napisao/la:
dragi moji, isla sam na urinokulturu nakon posta - STERILNO!!!!! nalaz je savrsen!!!!! nakon 6. mjeseci patnje...

skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece

morala sam to podijeliti s vama!

dakle, ako itko ima e.coli u urinu - postite na sokovima!
sad zivim prema onom fit for life, odlicno se osjecam! pusa svima! Smile

hooray!!! palac još se nalijevaj čajevima koji tjedan i više ih nikad u životu neš imat Smile baš lijepo riješit se napasti
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Prehrana Vremenska zona: GMT + 02:00.
Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Stranica 9 / 10.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.