Zemljani Zemljani
Košnica puna ljubavi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Yoga
Prethodna  1, 2, 3

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Zdravlje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vuycha

PostPostano: 18.1.2008. pet. 18:45    Naslov: Citiraj i odgovori

ogi je napisao/la:
Upitnik

Flow, baby, flow Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
filo

PostPostano: 25.2.2008. pon. 22:23    Naslov: Citiraj i odgovori

zaspal sam na yoga nidri, to lose? zbudil sam se kad je bilo gotovo i bilo mi zimaaa
[Vrh]
miumiu

PostPostano: 25.2.2008. pon. 22:30    Naslov: Citiraj i odgovori

filo je napisao/la:
zaspal sam na yoga nidri, to lose? zbudil sam se kad je bilo gotovo i bilo mi zimaaa

Ma kaj bi bilo loše. Opustil si se i... budilica
[Vrh]
filo

PostPostano: 26.3.2008. sri. 10:54    Naslov: Citiraj i odgovori

trenutni skor 6/7 u korist spavanja smijeh
http://rapidshare.com/files/38598657/01_Track_1.rar
al sankalpa bome šljaka trlja oci
[Vrh]
Planta

PostPostano: 18.4.2008. pet. 11:47    Naslov: Citiraj i odgovori

Jel to sam radiš joga nidru ili na satu joge? Mi radili samo jednom, stalno žicam za još, al neda...Sam se frčemo (kak veli moj muž) Very Happy
[Vrh]
filo

PostPostano: 18.4.2008. pet. 11:59    Naslov: Citiraj i odgovori

sam radim, skini si sa gornjeg linka
radili smo to 1 mjesecno oko punog mjeseca, imali smo jucer to al nisam isel, cemu, rađe sam doma.. sam kaj sam zaspal... Embarassed
na 3. stupnju smo sad, ima boljih i težih vježbi, bas osjecam da napredujem.. gušt..
al u turskom sjedu se jos ne mogu opustit normalno.. krut sam kod kukova i aduktora.. ak me neko moze uputit kak to poboljsat ..
[Vrh]
Planta

PostPostano: 18.4.2008. pet. 15:20    Naslov: Citiraj i odgovori

Pa gle, kad rodiš sve se poštima... Very Happy To je česta muška boljka, polu leptir - leptir s istezanjem prema naprijed pomaže na duge staze. Mi smo isto 3. stupanj.
[Vrh]
chiril stipsa

PostPostano: 24.12.2008. sri. 15:10    Naslov: Citiraj i odgovori

dali je tko gledo nekidan na rubu znanosti kada je gostovao MAHARISHI SWAMI DEV MURTI i da je pri tome to snimio?
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice MSNM
milevaindia

PostPostano: 24.12.2008. sri. 21:41    Naslov: Citiraj i odgovori

ja nazalost nisam...zasto pitas? i reci mi molim te u kojem terminu ide "na rubu znanosti"?hrt1?
[Vrh]
chiril stipsa

PostPostano: 24.12.2008. sri. 22:28    Naslov: Citiraj i odgovori

milevaindia je napisao/la:
ja nazalost nisam...zasto pitas? i reci mi molim te u kojem terminu ide "na rubu znanosti"?hrt1?

hm, ja mislim da je oko 16h ponedjeljkom...
to su nove sezone koliko sam skontao a to znaci da ce ih sve reprizirati.

nadam se da su nove....

ali isto tako se i nadam da ce uskoro to sve osvanuti na youtubeu jer sam otkrio da se vecina emisija uploada na youtube..
[Vrh]
miumiu

PostPostano: 25.12.2008. čet. 00:17    Naslov: Citiraj i odgovori

chiril stipsa je napisao/la:
pa ja sam fasciniran sto postoji jedan veliki yoga majstor koji na siroka vrata govori o vegetarijanstvu, i to taj ubjedjivacki nacin, i za sve sto govori ima pokrice i pruza sebe kao primjer.

Onda vjerovatno nisi slušao/čitao puno takvih, jer uglavnom svi otvoreno zastupaju vegetarijanstvo. Ahimsa, tj. nenasilje/suosjećanje (http://en.wikipedia.org/wiki/Ahimsa) je AFAIK u osnovi svakog yoga učenja, a i svake ozbiljnije duhovne prakse. Koliko sam čula Swamiji (Yoga u svakodnevnom životu) je na javnim predavanjima puštao filmove o ubijanju životinja za hranu. Čitala sam jednu knjigu, 'Sai Baba govori o odnosima', gdje on, između ostalog, piše i o tome zašto je važno ne jesti životinje. Osnivač Ananda Marge (još jedna yoga škola/sekta) također je stalno agitirao za životinje i etičko vegetarijanstvo. Navodno da ga je jednom netko pitao zašto nemamo kontakt sa vanzemaljcima, a on je rekao da oni neće doći dok svi ljudi na Zemlji ne prestanu jesti meso i počnu meditirati. ;-P
Na osnovu vlastitog iskustva rekla bih da nije problem u yogijima/učiteljima, već u učenicima, jer oni su uglavnom vegetarijanci zato što im je, od strane autoriteta, rečeno da tako treba, a ne zato što zaista osjećaju da je to jedino ispravno. Jer da to osjećaju oni bi svi bili vegani. A ovi koji čak jedu meso... oni su fakat izgubljeni u svemiru.
neznam, ja trebam slucajno nabasati na nesto (posto ne trazim sam) pa da mi se dogodi klik.
a nakon te emisije mi se dogodio. pa sam zato fasciniran.

Proširi znanja. Čitaj...
jest da je to sve vidjeno i cuto ali nije na ovaj nacin, na hrt-u u ˝udarnom terminu˝i u jednoj od najgledanijih emisija.
samo to je dovoljno da ostanes ˝paf˝.

Jedini bed je što je ta emisija AFAIK za prosječnog gledatelja dobra sprdačina. U tom pogledu je vrlo gledana. U tom raspoloženju su bili i komentari na tog yoga-djedicu mojih kolega s posla. Vegetarijanstvo nisu spomenuli.
[Vrh]
chiril stipsa

PostPostano: 25.12.2008. čet. 00:28    Naslov: Citiraj i odgovori

miumiu je napisao/la:

Onda vjerovatno nisi slušao/čitao puno takvih, jer uglavnom svi otvoreno zastupaju vegetarijanstvo.

pa nisam da. tek nedavno su me pocele zanimati takve stvari. nekome dodje vrijeme prije nekome kasnije Gumigumi

miumiu je napisao/la:

jest da je to sve vidjeno i cuto ali nije na ovaj nacin, na hrt-u u ˝udarnom terminu˝i u jednoj od najgledanijih emisija.
samo to je dovoljno da ostanes ˝paf˝.

Jedini bed je što je ta emisija AFAIK za prosječnog gledatelja dobra sprdačina. U tom pogledu je vrlo gledana.

pa ja neznam bash.. svi ljudi koji su ikada to gledali emisiju dozivljavaju vrlo ozbiljno. cak sam rekao prijatelju, kojeg inace bas i ne zanima vegetarijanstvo unatoc tome sto voli pricati o moralu i drzati prodike, da pogleda emisiju i ostao je pod dojmom bas s tog aspekta. valjda imam srece da sam takvima okruzen. neznam nikoga kome je na rubu znanosti sprdacina.
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Zdravlje Vremenska zona: GMT + 02:00.
Prethodna  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.